neizm.com

Tablet PC Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Teknoloji geliştikçe elekronik cihazlarda şaşırtıcı özellikleri karşımıza çıkmaya devam ediyor. Önce masaüstü bilgisayarlar küçülürken, laptoplar çıktı daha sonra mini laptoplar yani netbooklar derken son yıllarda ise bunların yerini tablet bilgisayarlar aldı. Birçok işimizi hallettiğimiz bilgisayarlar yerini aynı işlemleri yapabileceğimiz tabletlere bırakıyor. Bu dokunmatik teknolojinin son ürünü olan tablet pcler gerçekten son yıllarda insanların elinden düşmemeye başladı. Her firmanında büyük bir rekabet ortamında tablet üretimine hız vermesi sonucu artık herkes çok ucuz fiyatlara tablet bilgisayar satın alabiliyor. Peki bu hassas dokunmatik cihazları alırken nelere dikkat edilmeli bu yazımızda bizde sizlere tablet pc alırken nelere dikkat edilmesi gerekir onları paylaşacağız.

Tablet Pc Modelleri

Tablet Pc almak isteyenler için çok fazla detaya inmeden doğru seçimi yapmaları için dikkat etmeleri gereken ana noktalara değineceğiz.

– Fiyat farkının çok fazla olmamasına dikkat edin. Sahte tabletler kimi zaman orijinalinin üçte biri fiyata satılabiliyor.

– Ürün resimlerinin sahte olup olmamasına dikkat edin. Orijinal ürünün özelliklerini, boyutunu ve renklerini bilmek, sahtesinden ayırmanızda size yardımcı olur.

– Model numarasına dikkat edin. Üreticiler her cihaza ayrı bir kod adı takar veya model numarası verir. Sahte cihazlarda bu numaralar orijinal ile uyuşmayabilir.

– Garantili olmasına dikkat edin. Çoğu üretici, ürünlerine sınırlı da olsa garanti uygular. Satın almadan önce cihazınızın garantisinin olmasına çok dikkat edin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle