neizm.com

beylikdüzü escort

Taraftarlar Forma Tasarımlarından Şikayetçi

Yeni sezon öncesinde taraftarları meraklandıran iki ana konu vardır. Bunlardan ilki transferdir. Sürekli internet siteleri, gazeteler, muhabirler takip edilerek, kim gelmiş, kim gelecek, kimler gidecek diye sürekli merak edilir. Yaz döneminin bir diğer merak uyandıran kısmı da takımların çıkaracakları yeni sezon formalarıdır. Bu formalar resmiyet kazanana kadar bir çok taraftar çeşitli tasarımlar yaparak, forum sitelerinde paylaşırlar.

Takımlarının yeni sezon formalarının internete düşmesini beklerler. Ancak son yıllarda özellikle forma tasarımları konusunda birçok kulübümüz ne yazık ki başarıyı yakalayamamakta.

Kulüplerin Yeni Sezon Formaları

Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin Adidas, Galatasaray ve Trabzonspor’un Nike imzalı formaları, takımlarına gönül veren taraftarlarca beğenilmemekte. 2015/2016 sezonu yeni sezon formaları tanıtılmadan önce büyük beklentiler içerisinde olan taraftar formaların resmen tanıtılmasıyla yine hüsran yaşadı. Büyük külüplerimizin taraftarları kendi forumlarında sürekli olarak forma tasarımlarını beğenmediklerini, amatör yapılan tasarımların bile daha şık olduğunu savunuyor. Üretilen formalardan şikayetçi olan taraftar, tasarımları beğenmese bile takımlarına katkı sağlayabilmek için yine de kulüplerinin formalarını alıyorlar. Dışarıdan futbolla ilgilenmeyen insanlarca o ürünlere o tasarımlara o büyük paraları vermek çok saçma gelse de taraftarlık ruhu bu saçmalığın önüne geçiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al