neizm.com

Telefonun İnterneti Nasıl Kapatılır

Birçok cep telefonu kullanıcısının en büyük sorunlarından olan internetin açık kalması yüzünden, haberimiz olmadan boş yere ne yazık ki TL’lerimiz, kontörlerimiz gidiyor. Özellikle dokunmatik olan akıllı telefonların çıkmasıyla birlikte oldukça yaygınlaşan cep internet paketleri çoğu zaman beklenilenden fazla faturamıza yansıyor. Bu tip durumların her ne kadar önüne geçmek istesekte bilmediğimizden telefonumuzun internetini kapatamıyoruz. Bizde bu yazımızda cep telefonu interneti kapatmayı sizler için anlatmaya çalışacağız.

Kullandığınız cep telefonunda interneti kapatmak için ilk yöntem ağ durumunu kapatmaktır. Eğer bir iPhone kullanıcısıysanız Ayarlar – Hücresel  – Hücresel Veri bölümüne gelerek burayı kapatınız. Hattınıza ait olan internet paketini iptal etmek istiyorsanız; Avea, Turkcell, Vodafone veya başka bir operatör farketmeksizin müşteri hizmetlerini arayarak sorununuzu bildirip internet paketinizin iptalini isteyebilirsiniz. Bir diğer telefonda internet kapatma yöntemi ise kullandığınız operatörün resmi sitesine girip online işlemlerden giriş yaparak kullandığım paketlere bakarak ordan internetinizi kapatabilirsiniz. Daha farklı bir sorun veya durum için yorum atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle