neizm.com

Twitter Arka Plan Resimleri

Dünyada en çok kullanılan 2 sosyal ağından biri olan Twitter günden güne büyümeye devam ediyor.Her geçen gün yeni bir özellikle kendini geliştiren Twitter gerçekten Facebook’a göre daha takılanası bir site.Türkiye’de birçok kişi tarafından pek ılımlı bakılmasa da Twitter’ı anlayabilen kullanıcılar gerçekten hallerinden memnun diyebiliriz.

Twitter İle Facebook Farkı

Özellikle kişilerin Facebook hesapları gibi değil de kendilerini daha rahat ifade edebildikleri, gereksiz paylaşımların diğer sitelere göre daha düşük olduğu bir sosyal ağ Twitter.Kullanıcıların bildiği gibi Twitter’a arkaplan resmi yüklemek mümkün.Bizde öncelikle fanatikler için güzel arka plan resimleri ekledik.

Eğer bu birbirinden güzel Twitter arka plan resimlerini hesabınızda nasıl kullanacağınız bilmiyorsanız şu adımları takip edebilir ve hemen yeni arka planınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Öncelikle Twitter hesabınıza giriş yapın
  • Daha sonra sağ üstten ayarlar sekmesine tıklayın
  • Buradan da Tasarım ve Arka Plan Değiştir butonuna tıklayın,
  • Burada karşınıza göz at / seç butonu çıkacak buraya tıklayın,
  • Arka plan resminiz bilgisayarda ise bulunduğu yere giderek seçin seçme işleminiz tamamladıktan sonra da
  • Arka Plan Resmini Döşe kutusuna tik atın ve kaydet deyin,

Böylelikle twitter arka plan resminiz değişmiş olacak. Sizler için seçtiğimiz ve en çok tıklanan arka plan resimlerinden birini seçerek de kendi twitter hesabınızda arka plan olarak kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle