neizm.com

Twitterda Takip Etmeyenleri Bulma

Gün geçtikçe artan sosyal ağ çılgınlığı tüm hızıyla devam ediyor. Facebook’ta beğeni sayısı filan derken, son dönemlerdeki rekabet Twitter Takipçi Sayısı oldu. Artık Facebook’un sıradanlaştığı bu günlerde, insanlar Twitter‘a yönelmeye başladı. Twitter’da favorilere ekleme veya retweet yerine en büyük ego konusu takipçi sayısı. Bu nedenle Twitter kullanıcıların geneli takip edeni takip ediyor. Tamamen işin egoya döküldüğü Twitter’da binlerce tweet atmanın tek amacı takipçi kazanıp fenomen olabilmek. Bizde bu yazımızda Twitter kullanıcıları için Twitter’da takip etmeyenleri bulma nasıl yapılır onu anlatacağız. Bu işlemleri kayıt ve ücret gerekmeden bir internet sitesi üzerinden gerçekleştireceğiz.

Aşağıda vermiş olduğum site gerçekten çok işe yarayan ancak bilinmeyen bir site. Twitter ile merak edilen birçok soruya cevap veren siteden sizde memnun kalacaksınız. Bu site sayesinde, twitterda seni takip etmeyenleri bulma, takip ettiğin kullanıcıların en son ne zaman çevrimiçi olduğu ve ekstra bir çok konuda bir şeyler öğrenmenizi sağlıyor. Üstelik tüm bu bilgileri öğrenirken hem de kesinlikle twitter hesabınızı açmanıza ya da siteye üye olmanıza gerek duyulmuyor. Peki ne yapmam gerekiyor diyorsanız; yapmanız gereken tek şey siteye girdiğiniz de karşınıza çıkan forma Twitter Kullanıcı Adınızı yazmak. Hem böylece sizin adınıza sizden habersiz reklam tweetleri gönderme korkunuz olmuyor hem de ücretsiz çok işe yarayan bir hizmetten faydalanıyorsunuz. O kadar anlattığımız, güvenilir olduğunu söylediğimiz bu siteye [gritext]Herayak.com[/gritext] garantisi veriyoruz.

Sizde bu güzel hizmetten faydalanmak için [saritext]followerfilter.com[/saritext] sitesini ziyaret ediniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle