neizm.com

Ücretsiz Forma Tasarlama Programı

Tasarım yapmayı sevenler için bu yazımızda tamamen ücretsiz olarak dağıtılan forma tasarlama programı olan Smart Shift Designer programını paylaştık. Bu küçük boyutlu programla çok güzel forma tasarımları elde edeceksiniz. Adidas, Nike, Puma gibi birçok forma üreten firmanın forma kalıplarını, modellerini ve logolarını bulunduran bu program sayesinde kolayca kendinize ait bir forma tasarlayabilirsiniz. Forma reklamı, sırt reklamı, forma no gibi birçok özelliği ekleme şansı sunan bu program gerçekten tasarımcılar için muhteşem bir başlangıç programı. Ünlü takımların formalarında kullanıdığı font yani yazı stillerini de bulunduran bu programda herşey forma tasarlamak için düşünülmüş. Aşağıdan programın ekran görüntüsüne bakabilir ve indirebilirsiniz. Program ile ilgili bir sorusu olanlar yorum olarak bizimle irtibata geçebilirler.

Ekran Görüntüsü

Smart Shirt Designer

 İNDİR

32 Comments

    1. İndirdiğiniz zipli dosyayı klasöre çıkarın ve Smart Shirt Designer 2 adlı dosyaya çift tıklayın. Bu program için setup gerekmemektedir.

  1. abi sponsor veya logoyu yerleştirirken kenarlarında beyazlık oluyor yani arkaplan beyaz gözüküyor ne yapabilirim?

  2. En alltaki indir yazısına tıklayın açılan sayfada da indir yazısı çıkacak yapacağınız işlemler bunlarla sınırlı.

  3. Bu program neden android uyumlu değil rica etsem bu programın android uyumlusunu yaparmısınız? Telefona indirdim açmıyor dosyayı yani bıktık artık aynı formalarla oynamaktan bi zahmet android uyumlusunu yapın bilgisayarı olan var olmayan var..

  4. aga renk ayarlıyorum hala beyaz görünüyo ekranda formaya uygulamıyo kullanımıyla ilgilide görsel koysaydınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle