neizm.com

Ücretsiz Tumblr Temaları

Tumblr bloglamayı seven ancak bunu kazanç için değilde tamamen eğlence amaçlı ya da teknolojik bir not defteri gibi gören kişilerin kullandığı bir internet sitesidir. Hoşunuza giden bir sözü, fotoğrafı veya videoyu paylaşırsınız, başkalarının gönderilerine yorum yaparsınız. Tumblr aslında wordpress, twitter, facebook arası birşeydir.

Farklı Tumblr Temaları

Mesela benim de bir Tumblr hesabım var ben genelde facebook hesabımda filan tanıdıkların olmasından ötürü filan rahatça küfredemiyorum, açıkcası özgür olamıyorum ve bu yüzden tumblr ilgimi çekiyor o yüzden kullanıyorum.

Neyse zaten bu konuya bakan ziyaretçilerimiz birer Tumblr hesabı vardır ve nasıl kullanıldığını bilir. Aslında giriş metninde o kadar internette bir wordpress bir blogger kadar temaları bulunmadığı için bu konuya yer verdik. Tumblr bloglarına yeni bir görsellik katmak isteyenler için bir kaç tane tumblr teması paylaşıyoruz.Malum Tumblr temaları fazla işlevsel değil bundan dolayı olacak ki mesela;  sadece video blogları yaratmamız ücretsiz temalar bu seçeneği bize sunmuyor, ücretli yani premium temalarla belirli işlevselliğe sahip bloglarda yaratmamız  tabi ki mümkündür.Bu konuda size Tumblr blogunuz için tema seçiminde size birkaç örnek sunacağız umarım faydamız dokunur.

 

Tumblr Firsts Teması

 

tumblr-firsts-temasi

 

 

Tumblr Go Crazy Teması

 

tumblr-go-crazy-temasi

 

Tumblr Miss Sourpuss Teması

 

tumblr-miss-sourpuss-temasi

Tumblr Royal Ribbon Teması

tumblr-royal-ribbon-temasi

 

Tumblr Sams Teması

 

tumblr-sams-tema

 

Tumblr Solstice Teması

 

tumblr-solstice-temasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle