neizm.com

Ücretsiz WordPress Nakliyat Teması

WordPress altyapılı siteler için birçok tema bulunsa da nakliyat teması bulmak hiçte kolay değildir. Özellikle de wordpress temaları arasında wordpress ücretsiz nakliyat teması bulmak oldukça zordur. Baba mesleği taşımacılık, nakliyat olunca kendi şirketimiz için yaptığım wordpress siteye bir tema ararken bulduğum bu WordPress Pitch Temasını sizlerle paylaşmak istedim. Her kurumsal tema da aranılan özelliklerden olan manşet ve telefon numaralarının ön planda olması benimde tercihimdi. Bu tema da bana istediğim bu özellikleri sundu. Zaten görselliğin o denli şık olmasına gerek yok basit bir tema yeterliydi. Ancak Pitch teması oldukça fazlasını verdi diyebilirim.

Birçok bölümünü yönetim panelinden kolayca ayarlayabileceğiniz, öne çıkan görsel seçeneği ile resimleri kolaylıkla ön plana çıkarabileceğiniz bu tema gerçekten parayla almak isteseniz bulunmaz.

Tema Önizlemesi

Wp Pitch Teması

Tema Demo – Erbaa Kargo

Temayı İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle