neizm.com

Ünlü Futbolcuların İllüstrasyon Resimleri

Geleneksel çizim ve boyama malzemelerinin yanı sıra, fotoğraf, kolaj ve bilgisayar teknikleri kullanılarak; başlık, slogan yada metin gibi sözel unsurları görsel olarak betimleyen yada yorumlayan bütün unsurlara genel olarak “İllüstrasyon” adı verilir.Bu sanatla ilgilenen Meen Choi adında bir sanatçı Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney, Mesut Özil, Neymar da Silva, Andreas Iniesta ve Robin Van Persie’nin illüstrasyon resimlerini yapmış.Gerçekten rahatlıkla muhteşem çalışmalar olmuş diyebiliriz.

Genelde futbolcuların illüstrasyon daha sade arka zeminler ve daha pastel renklere alışık olduğumuz için ilk gördüğümüzde tuhaf gelmişti ama daha sonra biraz daha dikkatli baktığımızda aslında çok başarılı olduğunu farkedeceksiniz. Meen Choi adlı sanatçının diğer çalışmalarına da bakmak isterseniz  iammeen.com adlı sitesini ziyaret ediniz.

İşte O İsimlerin İllüstrasyon Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle