neizm.com

Uzaktaki Bir Bilgisayara Bağlanarak Sorun Giderme

Her ailenin gayri resmi bir bilgisayarcısı vardır. Yazıcı mı çalışmadı? Dosyalar mı kayıp? İşte o zaman, sevgili okur, büyük ihtimalle akrabalar panik içinde telefona sarılıp sizi arar. Ne var ki hata tespiti hem sizin hem de sizin kadar bilgisayar ehli olmayan eşiniz dostunuz için ömür törpüsüne dönüşebilir. İşte kolay çözüm; Uzaktaki bilgisayarlara bağlanmanıza, böylece karşıdaki kişiyle aynı şeyleri görmenize olanak tanıyan uzaktan erişim programları kullanın. Hatta kendi mobil aygıtınızdan karşıdaki bilgisayarı kullanabilirsiniz de. İnsanı çileden çıkartan diyaloglar yerine dizginleri elinize alabilir, işi doğrudan daha kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Eğer doğru ürünü seçerseniz elinizi cebinize atmanız bile gerekmiyor. LogMein Free ve TeamViewer yazımları hem Windows hem de Mac üzerinde ücretsiz uzaktan erişime olanak tanıyor. Hatta ikinci yazılım Linux’u da destekliyor. İki program da aynı zamanda platformdan bağımsız çalışıyor. Böylece Mac’ten Windows’u ya da Windows’tan Mac’i kontrol edebilirsiniz. Dahası, mobil aygıtlar aracılığıyla etkileşime izin verdiklerinden, bu işleri cep telefonunuzdan ya da tabletinizden de yapabilirsiniz. Artık tatildeyken bile aileniz sizden yardım isteyebilecek. Tabii aradıklarında telefonu açıp açmamak size kalmış bir durum.

Sizde LogMein Free veya TeamViewer programlarından birisini bilgisayarınıza indirerek uzaktan bir bilgisayara bağlanarak sorunları giderebilir ya da işlem yapabilirsiniz. Bu iki program tamamen ücretsizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle