neizm.com

Windows 8 ve Nokia

Nokia’nın Windows 8 ile çalışacak bir tablet çıkaracağını dair sözleri, şirketin CEO’su Stephen Elop’un ağzından duyduk. Şimdi ise yeni bir söylenti, şirketin böyle bir tableti çoktan çıkardığını iddia ediyor.

WMPoweruser.com ‘un raporuna göre Nokia sadece Windows 8’li bir tablet üzerinde çalışmıyor ve bu tabletleri Microsoft’a test etmesi için verdi. Sitenin adını | Çukurova günlük araç kiralama | İmamoğlu evden eve taşımacılık firmaları | Tufanbeyli oto ekspertiz |
söylemediği kaynaklarına göre Microsoft, Nokia’nın tabletinde Windows RT uygulamalarının olması denir. Diğer bir iddiaya göre Microsoft, Nokia’nın tabletini yazılım üreticilerine de test etmeleri için gönderdi.

Site, Nokia’nın tabletinin özellikleriyle ilgili bir detay paylaşmıyor ve herhangi bir fiyat veya çıkış tarihi belirtmiyor. Microsoft’un kendi Windows 8 tableti Surface ise işletim sisteminin tanıtılacağı 26 Ekim’de piyasaya sürülecek. Surface’in donanımsal özelliklerinin de çoğu, sır gibi saklanıyor.

nokia-windows-8-tablet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle