neizm.com

Windows Phone 8 Nedir?

Günümüzdeki akıllı telefon pazarı hakkında çoğu kişi bilgi sahibidir. Şu an günümüzde akıllı telefonlar arasında büyük bir kavga var. Özellikle Apple ile Samsung arasındaki savaş gittikçe büyüyor ve aralarındaki kavga da gerçekten oldukça büyük. Bu kavgalar aslında bir yandan olumlu yönde şöyle ki çok daha iyi cihazlar karşımıza çıkıyor. Neyse konumuza dönersek Windows Phone 8 nedir ? diye bir soru sorarsanız size kısaca şöyle diyelim Android gibi bir işletim sistemi. Eskilerden örnek verirsek Java işletim sisteminin günümüzdeki çok daha geliştirilmiş hali diyebiliriz. Detaya inelim.

Microsoft’un günümüzde bilgisayarlar arasındaki tartışılmaz en iyisi olduğunu biliyoruz. Yakın bir zamanda da Windows 8’i piyasaya sürmüştü. Windows 8 gerçekten çok kaliteli bir işletim sistemi şöyle ki grafiksel olarak ve kullanış açısından tartışılmaz gelmiş geçmiş en iyi işletim sistemlerinden birisi diyebiliriz. Windows 8’in telefon versiyonu da Windows Phone 8… Windows Phone 8’i şu anda Nokia aktif olarak kullanmakta. Metro arayüzü Windows 8’in en çok sevilen bölümü olmuştur ki bu arayüz telefona da aktarılmış durumda.

Windows Phone 8’in kendine ait bir pazarı var. Uygulamalar, müzikler ve oyunlara tek tık ile ulaşmanız sağlanıyor.Windows Phone 8’de de Windows 8’de olduğu gibi sevdikleriniz bir arada… Eşsiz bir akıllı telefon keyfini sizlere yaşatıyor. Her şeyi bir araya toplamış ve kullanım kolaylığı olarak Windows Phone 8 ön plana çıkmakta.

Nokia’nın Java yerine Windows Phone 8’e geçmesi olumlu yönde etkiledi.. Çünkü Windows Phone 8 geliştirilebilir bir işletim sistemi olduğundan çoğu kişi Nokia telefonlara tekrardan hücum etti. Kaliteli, grafiksel açıdan harika ve telefonunuz da sevdiğiniz, en çok kullandığınız araçların hepsi Windows Phone 8’de toplanmış durumda. Sizde bu özellikleri istiyorsanız Windows Phone 8’i deneyebilirsiniz.

Windows Phone 8 Nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle