neizm.com

WordPress Biyografi Teması

WordPress tabanlı yeni bir biyografi teması arıyorsanız veya mevcut sitenizin temasında değişikliğe gitmek istiyorsanız sizler için bir tema ekledik. Ne yazık ki wordpress için özel olarak tasarlanmış ücretsiz biyografi teması bulmak pekte mümkün değil. Bu nedenle bizde biyografi temasına en uygun olarak şarkı sözü sitelerinin temalarını gördük. Sizde aşağıda vereceğimiz temayı biraz editleyerek biyografi teması olarak kullanabilirsiniz.

İşte temanın özellikleri ;

Sayfa ve yazılarda nosidebar (yan panelsiz) içerik ekleme desteği vardır. Sayfaları şablon kısmından seçebilirsiniz. Sidebarsız yazı ekleyebilmek için özel alan kullanmalısınız. Değerler şu şekilde: Özel alan: singletemplate Girmeniz gereken değer: nosidebar temayı incelediğinizde daha iyi göreceksiniz ki kendinize özel sayfa tasarımları yapmak hiç te zor değil .

Temiz bir görünüm açısından yazar bilgisi, kategori bilgisi, yazdırma seçenekleri gibi bilgiler sidebar, yani yan paneldedir.

Logo, avatar, temaya yerleşik kategorilere göre benzer yazıları ve reklamları temanın admin panelinden yönetebilirsiniz.

Tema Kurulumu ise şöyle ;

Kategorilere gelin ve sırayla kategorileri oluşturun. A B C Ç D E F… gibi.
Admin panelinde Görünüm kısmında Menülere tıklayın ve belirlediğiniz kategorileri Üst menü için menünüze bir isim vererek kaydedin. Dinamik menüyü sidebarda widget olarak kullanmanız için ekledim.
Ardından achive.php sayfasını açın ve şu satırı bulun.

1
<?php if (is_category(array(1,2,3,4,5))) { ?>

A B C Ç D E F… diye oluşturduğunuz kategorilerin ID’lerini yukarıdaki sayılarla değiştirin.

Temayı İNDİR

Wordpress Biyografi Teması

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle