neizm.com

WordPress Yemek Tarifi Teması

WordPress yemek tarifi siteleri için tema arayan arkadaşlara çok güzel bir wp tarif teması paylaşıyorum. Full Seolu, mükemmel reklam yerleşimli bu tema ile kazançlarınız kesinlikle artacak. Sade bir tasarımı olan, reklam yerleşimleri profesyonelce hazırlanmış bu temayı kullanarak sitenizden aldığınz verimi arttırabilirsiniz. %94 Pagespeed oranı,W3 Validate (Valid HTML, Valid CSS)‘e sahip, diğer tüm SEO değerleri yerli yerince ve yeterince kullanılmış göz alıcı bir tema olarak göze çarpıyor. WPBilişim tarafından yapılan bu wordpress yemek tarifi temasının adı ise WP-Tarif teması. Tema sahipleri 8 yıllık tecrübesini kullarak gerçekten hem seo hem de adsense reklam yerleşimi olarak harika bir tema çıkarmışlar. Ayrıca bu tema ücretsiz.

Kurulumu kolaydır, sadece temayı yükleyip aktif etmeniz yeterlidir. Temada hiç plugin kullanılmamıştır. Pagenavi’den en popüler tariflere, benzer tariflere herşey tema içersinde tarafımızdan kodlanmıştır. Tüm bu özelliklere sahip olmak için hiç bir plugin kurmanıza gerek yoktur. Bu da daha stabil ve sorunsuz bir yazılım deneyimi yaşamanızı sağlar. Siteniz kasmaz, sorunlar çıkarmaz. WB-Tarif’i Tema Paneli sayesinde kolayca kullanabilir, reklam yerleşimlerinizi kolayca yapabilir, ihtiyacınız olan herşeyi kod bilgisi olmadan tema panelinden ayarlayabilirsiniz. WB Panel’den tek tık ile image cache’yi aktif hale getirerek, hem resimlerinizin daha kaliteli görünmesini sağlayabilir, hem SEO açısından daha iyi verime ulaşırsınız.

TEMA ÖNİZLEME

wb-tarif-onizleme

DEMO: e-tarif.net

 TEMAYI İNDİR

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle