neizm.com

Yabancı Dizi Önerim Vikings

Ülkemizdeki dizilerin çoğunun yabancı dizilerden uyarlandığını hepimiz biliyoruz. Ancak öyle yabancı diziler var ki ne yazık ki ülkemizde bu dizileri uyarlamak özellikle bütçe açısından pekte mümkün değil. How I Met Your Mother, The Orange County dizilerinin senaryolarını ülkemizde bazı dizilerde görmek mümkün ama Game of Thrones, Vikings gibi dizileri ne yazık ki yapacak aşamada değiliz. Daha çok erkekler için uygun olan Vikings önerimde gerçekten izlemekten zevk alacağınız dizilerden. Zaten Vikings birçok vatandaşımız tarafından biliniyor.

Vikings Dizisi

Vikings dizisinin genel anlamıyla konusuna bakarsak, 8. yüzyıl İskandinavyası’nda geçen dizi, basit bir çiftçiyken cesur bir savaşçıya dönüşen Ragnar Lothbrok ve ailesinin öyküsünü ekranlara taşıyor. Savaş Tanrısı Odin’in soyundan geldiğine inanılan Ragnar’un acımasız ve korkusuz adamlarıyla birlikte denizlerle olan imtihanını seyrederken; savaşçı ve tüccar bir kavim olan Vikingler’in çok az işlenmiş ilgi çekici kültürüne hep birlikte tanık oluyoruz. Tarihi bir drama olarak nitelendirilebilecek dizinin hikayesi, gerçek Avrupa efsanelerine ve tarihsel figürlere dayanıyor.

Şu an 2.sezonunda olan dizinin geçtiğimiz günlerde 3.sezonu da olacağı duyruldu. İzlemekten pişman olmayacağınız, sürükleyici bir dizi olan Vikings hakkında yorumlarınızı bize iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle