neizm.com

Yazlık Bayan Tulum Modelleri 2014

Modayı sürekli takip eden bayanlar daha çok hiç kimse de olmayanı giymeye özen gösterirler. Bu nedenle çok fazla kişinin giymediği kıyafetleri giymekte çoğu zaman cesaret gerektirir. Ancak bazı kıyafetler vardır ki giymek için sadece cesaret değil vücudunuzun düzgün olması da gerekmektedir. Bu kıyafetlerin başında tulumlar gelir. Özellikle yazlık tulum modellerine baktığımızda özellikle bacaklarınızın düzgün olması gerekmektedir. Malum sıcak havaların bizi beklediği bu günlerde yazlık tulumlarda da  kısa şort gibi tasarımlar tercih edilmiş. Cıvıl cıvıl renk seçenekleriyle kadınların bir hayli ilgisini çeken yeni sezon tulum modelleri bakalım beklenilen satış rakamlarını yakalayabilecek mi?


Bayan Tulum Modelleri 2014

Yazlık Tulum Modelleri

 

2014 bayan tulum modellerinde daha çok kısa şort tarzı tulum tasarımları kullanılsa da bazı modellerde yine alışık olduğumuz pantolon şeklinde ki tasarımlarda yerini almış. Açık renklerin kullanıldığı ürünlerde yine beyaz, krem ve kırmızı gibi renkler kullanılmış. 2014 Yazlık Tulum Fiyatlarına baktığımızda ise fiyatlar tamamen seçilen modellere ve markalara göre farklılık göstermekte. Sitemize eklediğimiz bu tulumlar Kaos isimli bir markaya ait. Normal etiket fiyatları 89,99 TL olan bu tulumlar, Trendyol sitesinde 29,99 TL gibi cüzi bir fiyattan satılmakta.

2014 Yazlık Bayan Tulumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle