neizm.com

Yeni GTA Spano Fiyatı ve Resimleri

Bir İspanyol aracı olan GTA Spano 2013 modeli İspanya’nın Valencia kentinde GTA Motor tarafından yapıldı. Muhteşem özellikleri nedeniyle “Süper Otomobil” olarak adlandırılan GTA Spano, Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı. Göz alıcı spor bir tasarımı olan bu araç, spor araç sevenler ve hız tutkunları için biçilmiş kaftan. Saymakla bitmeyen özellikleri, harika iç dizaynı, bakanların gözlerini alamadığı sportif tasarımı ile 2013 yılının en iyi arabası olmaya en büyük aday araçlardan birisi. En fazla 350 Km hıza ulaşabileceğiniz bu yeni araç 100 km hıza 2,9 saniyede çıkabiliyor.820 beygir bulunan bu araba v10 moturuna sahip. Bu yeni süper ötesi otomobile karşıdan bakınca Ferrari, yandan bakınca Bugatti ve arkadan bir Mc Laren havası görmek mümkün. Ülkemizde bu aracı alan çıkar mı bilmiyoruz ama bu arabadan ülkemizde sınırlı sayıda olacaktır.

En çok merak edilen konulardan birisi ise bu denli özellikleri olan Yeni GTA Spano‘nun fiyatının ne olduğu. Cenevre Otomobil Fuarı’nda açıklanan fiyatına göre bu süper otomobil 725,000 $ fiyatı ile satışa sunulacak. Muhteşem tasarıma sahip olan bu otomobile gelin hep birlikte göz atalım.

Yeni GTA Spano Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle