neizm.com

Yeni Lif Modelleri ve Örnekleri

Evlerimizin olmazsa olmazı olan sadece banyolardan değil evimizde misafir geldiğinde duş alacağı zaman verilen hatta ev görmelere götürülen lifler, el işleri ile uğraşan hanım vazgeçilmezdir. Gelenek ve göreneklerimizde de büyük önemi olan lifler annelerimizin, teyzelerimizin ördükleri temizliğimize katkı sağlayan el emeği göz nuru ürünlerdir. En güzel lif modellerini araştırıp sizler için paylaştığımız bu yazımızda resimleri detaylı inceleyerek sizde beğendiğiniz lif modelinin yapımına başlayabilirsiniz.

Kadınların en çok ördüğü örgülerden olan, banyolarımızda bulunan temizlenmek için kullandığımız lif modelleri ve örneklerini sizler için bu yazımızda ele aldık. Binlerce farklı çeşitte lif modelleri ve örnekleri bulmak mümkündür. Örnekler vermek gerekirse kalp desenli lif modelleri, gelin damat desenli lif modellerihayvan modelli liflerçiçek modelli liflersade renkli liflerrengârenk lifler ve daha birçok değişik güzellikte modeller içeren lif modellerinden oluşmaktadır. Örmesi hem kolay olan hem de kısa sürede bitirilebilen farklı lif örnekleri mevcuttur. Bayanların becerikli ellerinden çıkan farklı lif örnekleri geleceğe bırakılan bir değer halini alıyor. Hatta birçok genç kızın çeyizlerinde lif modelleri bulunmaktadır. Birçok evhanımı bayanlar biraz olsun aile ekonomisine katkı sağlamak için çeyizlik lifler örerek satmaktadır. İşte birbirinden güzel yeni lif örnekleri ve modelleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle