neizm.com

Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri

Yaşamımızın olmazsa olmaz ihtiyaçlarından olan ayakkabılar yine birbirinden güzel yeni modelleri ile yüzlerce marka tarafından özenle hazırlanıyor. Yeni sezon ayakkabı modelleri, ilginç tasarımlar, farklı renkler ve  ilgi çekici desenlerle alışverişlerde aklımızı çalıyor. Kadınlar yeni sezon ayakkabı modellerinde daha çok topuklu ayakkabı modellerine ilgi gösterse de rahatlık ve şıklığıyla babet modelleri de kadınların vazgeçemedikleri ayakkabı modellerinden. Erkekler ise kadınlara nazaran ayakkabı tercihinde o kadar seçici olmazken, genelde rahat ve sağlam ayakkabı modellerine yönelmektedir. Spor giyinen erkekler ise ayakkabı alışverişlerinde ilk olarak Adidas ayakkabı modelleri ve Nike ayakkabı modellerine yönelmektedirler.

Yeni sezon kadın ayakkabı modellerine daha ayrıntılı değinecek olursak, yeni sezon ayakkabılarda kadınların yine çok fazla tercih ettiği modeller olan, blok topuklu ayakkabılar, dolgu topuklu ayakkabılar, platform topuklu ayakkabılar ve babet modelleri ön plana çıkıyor. Ayrıca yeni sezon ürünlerinde trend başlıklarının tepesine oturan renk blokları, ayakkabılarda kendini gösteriyor. Yumuşak tonlarda lüks estetiği, canlı tonlarda eğlenceli bir ruhu barındırıyor. Yüksek dolgu topuklu ayakkabı modelleri de, bu sezonun en ateşli modellerinden birisi.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle