neizm.com

Youtube’a DNS Değiştirmeden Programsız Girmek

Youtube’un Türkiye’de engellenmesinden sonra kullanıcılar çeşitli yollara Youtube’yi açmaya çalışıyorlar. Bu yolların başında da DNS değiştirmek geliyor. Ancak hükümetin DNS’leri de sürekli kapatmasıyla bu yöntemde git gide zorlaştı. Peki Youtube’a girmek için alternatif yollar neler? Hiçbir program indirmeden bu yazımızda nasıl Youtube’a girilir onu anlatacağız. Aşağıda detaylı olarak anlatığımız yöntemi uygularsanız sizde rahatlıkla Youtube’a girebilirsiniz. Zaten şuan en mantıklı yöntem bu görülüyor Youtube’u açmak için.

Google Translater hepimizin kullandığı bir dil çeviri sistemi. Gayette kullanışlıdır.

Aynı her sadece kelime yada cümleleri değil aynı zamanda komple siteleri de çevirir. Tam olarak bizim youtube’a girşimiz de bu şekilde olacak.

Google Translater’a giriyoruz. Adresi [kirmizitext]translate.google.com.tr[/kirmizitext]

Açılan çeviri bölümüne [kirmizitext]www.youtube.com[/kirmizitext] yazıyoruz. Sağ tarafta yani çevrilen kısımdaki linke tıklıyoruz ve giriyoruz. Aşağıdaki resimlerden takip edebilirsiniz.

Youtube'a Girme Yöntemi Translate Youtube Açma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle